PANČEVO: Karatisti KK "Mladost" osvojili medalje na turniru u Novom Sadu

karate, kk mladost, pancevo

U Novom Sadu je proteklog vikenda održan 19. Međunarodni karate turnir pod nazivom Mawashy kup, na kojem je nastupilo 704 takmičara iz 60 klubova iz Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Hrvatske i Srbije.

U veoma jakoj konkurenciji, u kategorijama je bilo preko 30 takmičara karatisti Mladosti su postigli sledeće rezultate:

Tim muških nada u borbama u sastavu: Zakić Andrej, Vujinović Filip i Patalov Stefan je osvojio treće mesto.

U borbama za muške nade bronzanu medalju je osvojio Zakić Andrej posle četiri pobede.

U katama treća mesta su osvojili: Panić Jovana, Todorov Andrej i Nataša i Hubing Filip.

Veoma dobro su se borili i predstavljali sebe i svoj klub Mihajlović Lena, Panić Teodora, Kostić Nina i Drljača Danka, ali su ovaj put u veoma jakoj konkurenciji ostali bez medalje.

Treneri Makitan Miloš i Tihomir su veoma zadovoljni učinkom svojih takmičara.