PANČEVO: Pobedom Dinama zaključeno osmo kolo rukometnog šampionata

rk dinamo, rukomet, pancevo

U poslednjem meču osmog kola Rukometne lige Srbije, Dinamo je u Pančevu savladao Vranje.

Dinamo je do pobede na svom terenu došao rezultatom 25:23 (12:14, 13:9), zahvaljujući boljoj igri u drugom poluvremenu.

Igralo se dosta dugo gol za gol, ali su gosti sredinom prvog poluvremena uspeli da steknu dva, pa i tri gola prednosti. Na kraju su na odmor odneli, ispostaviće se, nedovoljna dva gola „viška“.

Nadoknadio je Dinamo taj zaostatak već na početku drugog poluvremena i od izjednačenja 15:15 kontrolisao rezultat. Ipak, nije uspevao da dođe do prednosti veće od četiri gola koja se na kraju istopila na dva.

Najbolji u redovima pobednika bili su Stefan Ilić sa osam golova i Ilija Bogdanović sa pet.

U ekipi Vranja su se istakli Đorđe Čolović sa devet pogodaka i Zlatko Rakić sa pet.

BONUS VIDEO: Press konferencija nakon utakmice

Trenutno: Se čita...