Rukometaši Dinama iz PANČEVA pobedili Vranje 1957 rezultatom 23:17

rukomet, dinamo, vranje 1957, vesti sport, vesti pancevo, k-013

Rukometaši Dinama iz Pančeva ostvarili su pobedu u drugom kolu Super lige, savladavši ekipu RK Vranje 1957 rezultatom 23:17, uz vođstvo na poluvremenu od 10:7.

Iako su gosti pružili ozbiljan otpor i čak poveli na početku drugog poluvremena, Dinamo je brzo preokrenuo rezultat zahvaljujući boljoj igri u ključnim trenucima. Kvalitet domaće ekipe bio je presudan, što im je donelo nova dva boda.

Najefikasniji u redovima Dinama bio je Perović sa sedam pogodaka, dok je kod gostiju iz Vranja prednjačio Utvić sa šest golova.

RK Vranje 1957, nakon dva odigrana kola, zauzima osmo mesto na tabeli sa jednim osvojenim bodom. U narednom kolu, Vranjanci se suočavaju s jednim od najtežih protivnika – beogradskim Partizanom, koji predvodi Super ligu sa maksimalnim učinkom od četiri boda.

Rukometaši Dinama u narednom kolu igraju protiv Radničkog. Utakmica je na programu 27. septembra od 19 sati u hali "Jezero" u Kragujevcu uz direktan tv prenos.