Stefan Radonjić iz Vršca blista na svetskoj sceni stonog tenisa

stefan radonjic, vrsac, stoni tenis, k-013, vesti pancevo, vesti vrsac, vesti sport

Mali talent Stefan Radonjić, junior iz Stonoteniske Akademije „Millennium“ u Vršcu, postigao je značajne uspehe na World Table Tennis Youth Contenderu.

U Podgorici je, u kategoriji do 19 godina, osvojio bronzanu medalju nakon što je stigao do polufinala, gde je izgubio od Tunižanina Wassima Essida.

Nakon toga, na takmičenju u Sarajevu, Stefan je u kategoriji do 18 godina pobedio Belgijanca i Crnogorca Krivokapića, a u polufinalu je savladao Italijana Erika Paulinu, pre nego što je ponovo sreo Essida u finalu, gde je osvojio srebro.

Pored toga, sa partnerkom iz reprezentacije Srbije, osvojio je treće mesto u mix dublovima.

Ovi rezultati donose Stefanove važne bodove za rang listu, a uz podršku selektora Saše Dragaša, nastavlja da se razvija.

Trenutno: Se čita...