Zvezda eliminisala OFK Vršac iz Kupa Srbije

ofk vrsac, crvena zvezda, fudbal

Crvena Zvezda je danas na svom terenu u Beogradu, u okviru četvrtfinala Kupa Srbije, savladala ekipu OFK Vršca rezultatom 3:0.

Od samog starta meča, Zvezda, branilac trofeja, stavila je do znanja da će se ona za sve pitati na ovom meču, što i nije bilo neko pitanje. Prvi gol i jedini u prvom poliuvremenu za domaće postogao je Katai.

Domaći jesu igrali sa izmenjenim sastavom, ali su gosti iz Vršca prikazali bolju igru u periodu od 25 do 35. minuta. Držao je Vršac taj gol minusa 59. minuta, dok Milojeviću nije u igru uveo Endijara i Bukarija, dvojac zaslužan za drugi pogodak u 65. minutu. Do trećeg gola čekalo se sve do 83. minuta, kada je Bukari stavio tačku na pobedu Zvezde.