FK “Dinamo” pobedio FK “ŽAK” s 5 golova razlike

Fudbaleri „Dinama 1945“ u petom kolu Vojvođanske fudbalske lige grupa “Istok”, na Gradskom stadionu u Pančevu pobedili su tim „ŽAK“-a iz Kikinde rezultatom 5:0.

Golove za domaći tim, postigli su Aleksandar Stojanovski u 12. minutu, Nemanja Nikolić u 47, Marko Stanojković u 65. minutu. U 76. minutu, auto gol je postigao Damir Kitanović, dok je u 92. minutu za domaći tim gol dao Nebojša Arbutina.

Nakon ove utakmice FK Dinamo zauzima drugo mesto na tabeli, s 12 bodova.

FK “Dinamo” će u narednom, šestom kolu, gostovati ekipi “Kozare” iz Banatskog Velikog Sela, trenutnim liderom na tabeli.