Medalje za Nikolajevića i Došena na džudo Prvenstvu Srbije za seniore

Zvezdini seniori trijumfovali su na Prvenstvu Srbije za seniore u Vrnjačkoj banji, a među njima i dvojica Pančevaca, Predrag Nikolajević i Bojan Došen.

Posle duže pauze zbog povrede ramena Predrag Nikolajević je uspeo da ponovo prošlogodišnji rezultat, osvojivši drugo mesto i srebrnu medalju na seniorskom džudo Prvenstvu Srbije u kategoriji do 66 kg.

Takođe, drugo mesto i srebrnu medalju osvojio je i Bojan Došen u kategoriji do 81 kg.

Inače, Crvena Zvezda je na Prvenstvu Srbije u ukupnom plasmanu zauzela vodeću poziciju, a džudisti Zvezde osvojili su tri zlata, četiri srebra i tri bronze.