Pančevački karatisti osvojili medalje na takmičenju u Rumuniji

karate klub mladost, pancevo, tihomir makitan

U organizaciji Rumunske karate federacije i karate kluba Golden iz Temišvara, održan je Golden kup 2024. Oko 400 takmićra iz Rumunije, Mađarske i Srbije se takmičilo u pojedinačnim i ekipnim kategorijama.

Karate klub Mladost je imao sedam predstavnika u osam kategorija koji su osvojili sledeća odličja:

Marinković  Sava je bio prvi u katama i treći  u borbama među pionirima. Bio je ovo odlićan nastup mladog takmičara.

Srebrnu medalju jue osvojila Kostić Nina u kategoriji ženskih nada u borbama.

Bronzane medalje su osvojili: Vuković Milica, Vujinović Anđela, Rim Mladen, Hubing Filip.

Veoma dobar nastup je imao i Vujinović Filip, ali je zbog dobre konkurencije ostao bez medalje.

Takmičare je na turniru savetovao i bodrio trener Makitan Tihomir.