Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website PANČEVO: 90 medalja za plivače Dinama na takmičenju Liga mladih plivača Vojvodine 2023.“ - | K-013 Portal

PANČEVO: 90 medalja za plivače Dinama na takmičenju Liga mladih plivača Vojvodine 2023.“

plivanje, plivacki klub dinamo, pancevo

Na takmičenju održanom u Novom Sadu, plivači pančevačkog Dinama osvojili su 90 medalja.

Takmičenje „Liga mladih plivača Vojvodine 2023.“ okupilo je 248 plivača iz 19 klubova. Dinamo je predstavljalo 32 takmičara, koji su ostvarili izuzetan uspeh i osvojili 30 zlatnih, 35 srebrnih i 25 bronzanih medalja. Plivači Dinama osvojili su i pehar za drugo mesto u ekipnom plasmanu.

Plasman:

– Aleksa Bokun II mesto 100 i 200m prsno, 200m mešovito, III mesto 50m prsno

– Sara Bokun I mesto 100 m kraul, III mesto 100 m prsno i 100 m mešovito

– Nina Čiča I mesto 50, 100 i 200m prsno, III mesto 200m mešovito

– Danica Divljak I mesto 200m prsno, 100m delfin, 200 i 400m (10 godina i stariji i kategorija 12-13 godina) mešovito, II mesto 200m prsno, 200m mešovito (10 godina i stariji), III mesto 100 i 200m delfin

– Dagmar Husarik I mesto 100m mešovito, II mesto 50m leđno i 100m delfin

– Martin Husarik i mesto 50m kraul, 50 i 100m delfin, 100m mešovito

– Milutin Jocić I mesto 50 i 100m leđno, 100m kraul, II mesto 200m kraul, 50m delfin, III mesto 400m kraul

– Danica Konstantinov I mesto 100m prsno (12-13 godina), II mesto 100m prsno (otvoreno) i 400m mešovito (12-13 godina) i III mesto 400m mešovito (10 godina i stariji)

– Jelisaveta Lazić I mesto 100m kraul i 100m prsno, II mesto 50m kraul, 200m kraul, 50 m prsno i 100m mešovito

– Miona Marin II mesto 50m leđno, III mesto 100m leđno (10-11- godina i otvoreno) i 100m mešovito

– Mila Matić I mesto 400m kraul, II mesto 100m leđno, 50m delfin, 100m delfin, III mesto 100m mešovito

– Sanja Matić I mesto 100m leđno, III mesto 100m kraul i 50m leđno

– Stefan Miltenović III mesto 1500m kraul

– Ognjen Mitić I mesto 100m delfin, 200m delfin, 200m mešovito, II mesto 1500m kraul, 200m delfin, III mesto 100m delfin

– Magdalena Pantić II mesto 100m prsno, III mesto 50 i 200m prsno

– Miloš Pantić III mesto 100m mešovito

– Ivona Pavlović II mesto 50m leđno, 100m prsno, III mesto 100m leđno

– Ilija Pušelja I mesto 50m prsno, III mesto 100m prsno

– Andrea Ratković I mesto 100m mešovito, II mesto 200m leđno (10 godina i stariji i 12-13 godina), 100m delfin

– Vuk Samarđžija II mesto 100m delfin, III mesto 200m mešovito

– Lazar Stančul II mesto 400m mešovito

– Lena Šdiku I mesto 100m prsno, II mesto 50, 100 i 200m kraul, 100m mešovito, III mesto 100m prsno i 50m delfin

– Darija Veličkovski III mesto 100m delfin

– Vasilije Živanović Vasilije I mesto 100 i 200m prsno, II mesto 100 leđno i 50m prsno.



Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici ,Youtube nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Najnovije: Na portalu

BIG PA Tocak srece Zima 460X600

grupa pancevo

konoba32 baner mob

10906531 721735721273076 3753183143446782296 n

Mima artwork

Logo KAREJA2

pancevo city