PANČEVO: Brojne medalje za karatiste Mladosti na tri međunarodna takmičenja

karate klub mladost, pancevo

Karatisti pančevačke Mladosti su bili veoma aktivni ovaj vikend. Nastupili su na tri veoma kvalitetna međunarodna turnira. Ekipa sastavlјena od jednog seniora i tri kadetkinje nastupila je u Tuzli u Bosni i Hercegovini na međunarodnom karate turniru „Valentinovo 24“, gde je u konkurenciji 550 takmičara iz 7 zemanja postigla odlične rezultate.

Prvo mesto u veoma jakoj konkurenciji je osvojio mlađi senior Dimitrije Emanuel u borbama.

Drugo mesto je u borbama osvojila ekipa kadetkinja u sastavu: Rakić Iva, Kostić Nina i Vuković Milica.

Treće mesto su u pojedinačnim kategorijama u borbama osvojile Rakić Iva, Kostić Nina i Vuković Milica.

Takmičare je predvodio trener Makitan Tihomir

Na trofeju Stare pazove nastupila je mlađa ekipa kluba, svi u borbama. Jedanaest takmičara je nastupio u pojedinačnim i ekipnim mečevima.

fgs63fg216321s32fhhwq65r1t

Prvo mesto na turniru je osvojila ekipa muških nada u borbama u sastavu: Vujinović Filip, Računica Nemanja i Vuković Marijan.

Prvo mesto je osvoila ekipa pionira u borbama u sastavu. Stekulac Strahinja, Stevanović Pavle, Markov Luka, Perenić Ognjen.

Drugo mesto je osvoila ekipa pionirki u borbama u sastavu: Mihajlović Lena, Vujinović Anđela i Milošević Majda.

Bronzane medalјe su u borbama osvojili: Mihajlović Lena, Vuković Marijan.

Takmičare je predvodio trener Makitan Miloš.

Najmlađa ekipa kluba je nastupila na turniru u Sopotu, gde je nastupilo oko 500 takmičara iz Srbije, Crne gore i Bosne i Hercegovine. Takmičili su se u katama i osvojili četiri treća mesta.

da65fg1a65165a1dg

Za ekipu su se takmičili: Marinković Sava, Novakov Nikola, Todorov Nataša i Andrej.

Takmičare je predvodila i savetovala trener Makitan Jelena.