PANČEVO: Karatisti Dinama osvojili 7 medalja na Kupu Srbije

pancevo, dinamo, karate, karate klub dinamo

Takmičari Karate kluba Dinamo dostigli su odličnu formu u pravom trenutku. Kadeti, juniori i seniori ovog sportskog kolektiva učestvovali su na Kupu Srbije u Beočinu gde su ostvarili sjajan uspeh osvojivši sedam medalja.

Najsjajnije odličje je zaslužio kadet Luka Gajin u kategoriji do 57 kg – B klasa.

Srebrna odličja su zaradili junior Mateja Stepanov u gripi boraca do 68 kg, kadeti Lazar Nikolić (do 52 kg) i Mihajlo Škrbić (do 57 kg - B klasa) i juniorska ekipa u borbama u sastavu: Antonije Ćulibrk, Miloš Milutinović, Novak Nikolić i Mateja Stepanov.

Bronzane medalje osvojili su senior Nikola Ivanović u kategoriji do 84 kg i kadet Marko Milutinović u kategoriji do 57 kg.

I pored dobrog nastupa ovoga puta bez medalje su ostali: Aleksandar Zdešić, Luka Dobrota, Martina Puzić, Mia Musta, Antonije Ćulibrk, Vuk Vorkapić, Novak Nikolić, Miloš Milutinović i Branko Radonić.

Ekipu su predvodili treneri Predrag Stojadinov i Nenad Sokolović.