Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website PANČEVO: Zavod za javno zdravlje objavio rezultate likovnog i literarnog konkursa - | K-013 Portal

PANČEVO: Zavod za javno zdravlje objavio rezultate likovnog i literarnog konkursa

zavod za javno zdravlje pancevo, likovni konkurs, literarni konkurs

U Zavod za javno zdravlje Pančevo stiglo je 63 likovna rada sa teritorije Južnobanatskog okruga. Stručni žiri Zavoda za javno zdravlje Pančevo izabrao je najbolje radove u Južnobanatskom okrugu u sledećim kategorijama:

„ČUVAM SVOJE ZUBE, PONOSIM SE OSMEHOM”

PREDŠKOLSKI UZRAST:

1. Milica Didanović, PPG, PU „Poletarac“ Alibunar, objekat Vladimirovac

2. Vasilije Stefanov, 6 godina, vrtić pri OŠ „Dositej Obradović“ Omolјica

3. Anđelija Jovanović, 7 godina, vrtić pri OŠ „Dositej Obradović“ Omolјica

NIŽI RAZREDI OŠ:

1. Ana Femić IV-2, OŠ „Sveti Sava“ Pančevo

2. Nevena Stanković IV-3, OŠ „Sveti Sava“ Pančevo

3. Filip Gagić IV-3, OŠ „Sveti Sava“ Pančevo

VIŠI RAZRED OŠ:

1. Nera Ilić V-1, OŠ „Dositej Obradović“ Omolјica

2. Milјan Stamenković V-1, OŠ „Dositej Obradović“ Omolјica

3. Sofija Barajić V-1, OŠ „Dositej Obradović“ Omolјica

ŠOSO „Mara Mandić“ Pančevo:

1. Rozika German III-1

2. Tina Ibrahimović III-1

3. Mateja Marković I razred

„MAJČINO MLEKO JE NAJBOLjA HRANA”

PREDŠKOLSKI UZRAST:

1. Sara Žjak, PU „Poletarac“ Alibunar, zabavište u Janošiku

2. Maša Supek, PU „Poletarac“ Alibunar, zabavište u Janošiku

NIŽI RAZREDI OŠ:

1. Ana Mrkić IV-4, OŠ „Sveti Sava“ Pančevo

2. Milica Jankov IV-1, OŠ „Sveti Sava“ Pančevo

3. Lenka Petrov IV-3, OŠ „Sveti Sava“ Pančevo

VIŠI RAZREDI OŠ:

1. Anđela Arsić VI-3, OŠ „Sveti Sava“ Pančevo

2. Jana Đorđević V-1, OŠ „Sveti Sava“ Pančevo

3. Natalija Obradović V-3 razred, OŠ „Sveti Sava“ Pančevo

„PRAVILNA ISHRANA ČUVA TVOJE ZDRAVLjE”

PREDŠKOLSKI UZRAST:

Grupni rad PU „Poletarac“ Banatski Karlovac, PPG 1

1. Aleksija Makijević, PU „Poletarac“ Alibunar, Banatski Karlovac

2. Nađa Petrović, PU „Poletarac“ Alibunar, Banatski Karlovac

3. Haocheng Znu, PU „Poletarac“ Alibunar, Banatski Karlovac

NIŽI RAZREDI OŠ:

1. Aleksandar Kojić IV-1, OŠ „Sveti Sava“ Pančevo

2. Ognjen Stojadinov II-2, OŠ „Đorđe Maletić“ Jasenovo

3. Aleksa Vajštajn IV-2, OŠ „Sveti Sava“ Pančevo

VIŠI RAZREDI OŠ:

1. Sara Vranješ VI-3, OŠ „Sveti Sava“ Pančevo

2. Iva Mladenović VI-3, OŠ „Sveti Sava“ Pančevo

3. Jana Đorđević V-3, OŠ „Sveti Sava“ Pančevo

ŠOSO „Mara Mandić“ Pančevo:

1. Velerija Demir II razred

2. Rozika German III-1

Najbolji radovi sa teritorije Južnobanatskog okruga poslati su Institutu za javno zdravlje „Dr Milan Jovanović Batut“ da se takmiče sa ostalim radovima sa teritorije Republike Srbije kako bi se proglasio i promovisao najbolјi dečiji rad za svaku od kampanja.



Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici ,Youtube nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Najnovije: Na portalu

BIG PA Tocak srece Zima 460X600

grupa pancevo

konoba32 baner mob

10906531 721735721273076 3753183143446782296 n

Mima artwork

Logo KAREJA2

pancevo city