Streljaštvo: Isidora i Marija osvojile bodove

U prvom kolu Kupa SS Srbije u streljaštvu za piomire, kadete i mlađe juniore po razvojnom 'B ' programu, održanom za vikend u Novom Sadu, Isidora Stojanović i Marija Aleksić iz Streljačke družine Pančevo 1813, osvojile su prve bodove.

Isidora Stojanović je sa vrlo visokim rezultatom, sa 391 krugom, osvojila 5. mesto i 6 bodova za finale u kategoriji mlađih juniorki puškom.

Marija Aleksić je sa 384 kruga osvojila 6. mesto i 5 bodova u kategoriji kadetkinja puškom, a Ivana Vislavski sa 371 i Anastasia Grujoski sa 369 krugova su 19. odnosno 20. kadetkinje.

Naredno, od ukupno tri kola, biće održano u februaru u Kragujevcu.