Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Forum žena Narodne stranke Pančevo: Drage dame ne dozvolite da budete samo tiha većina u našem društvu - | K-013 Portal

Forum žena Narodne stranke Pančevo: Drage dame ne dozvolite da budete samo tiha većina u našem društvu

Gradski odbor i Forum žena Narodne stranke Pančevo čestita svim pripadnicama lepšeg pola, našim dragim damama 8 mart, dan žena. 

- I ovu nedelju, 8.marta mnoge žene će dočekati na svojim slabo plaćenim radnim mestima. Žene su u manjem broju zaposlene, manje plaćene, poseduju manje imovine, samo 25 odsto njih su preduzetnice, broj žena koje su direktorke u javnom ili privatnom sektoru je zanemarljiv i definitivno su ugrožene kad je reč o nasilju.

Drage dame Srbije i Pančeva vi ste većina u ovom društvu i ne dozvolite da budete samo tiha većina. Pozivamo vas da i 26. aprila na dan održavanja lažnih izbora budete odlučne, hrabre, istrajne... budite pobednice i recite glasno i jasno NE PRISTAJEM, DOSTA JE, i zato idemo u BOJKOT!, navodi se u saopštenju.

(K-013)



Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici ,Youtube nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Potpiši PANČEVAČKI GLAS