Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Plivači PANČEVAČKE Sparte na Masters prvenstvu Srbije osvojili 35 medalja - | K-013 Portal

Plivači PANČEVAČKE Sparte na Masters prvenstvu Srbije osvojili 35 medalja

pk sparta, pancevo, plivanje

Otvoreno masters prvenstvo Srbije 2023 održano je proteklog vikenda na otvorenom bazenu (50m) SRC “Košutnjak” u Beogradu.

Na takmičenju je učestvovao 21 klub iz Slovenije, Mađarske i Srbije sa ukupno 137 takmičara.

Za PK “Sparta” je nastupilo 12 takmičara koje je predvodio trener Nenad Jović.

Ukupno osvojeno 35 medalja (17 – 10 - 8), u ekipnom plasmanu zauzeli su 3. mesto.

 

Plasman:

Goradana Krstić (kategorija 60 do 64 godina)

50m Prsno I mesto 1:01,58

100m Prsno I mesto 2:24,58

200m Prsno I mesto 4:55,72

100m Leđno I mesto 2:04,37

200m Leđno I mesto 4:24,74

200m Kraul II mesto 4:16,88

400m Kraul II mesto 8:41,81

50m Leđno II mesto 54,79

 

Ilona Apro (kategorija 55 do 59 godina)

50m Leđno II mesto 52,62

50m Kraul III mesto 47,72

 

Magda Đerfi (kategorija 55 do 59 godina)

50m Kraul I mesto 36,55

100m Kraul I mesto 1:22,43

50m Leđno I mesto 44,49

 

Olivera Živković (kategorija 50 do 54 godina)

200m Mešovito I mesto 3:34,35

200m Leđno I mesto 3:26,39

 

Veljko Samardžija (kategorija 65 do 69 godina)

50m Prsno I mesto 59,54

50m Kraul I mesto 53,20

 

Zdravko Radić (kategorija 55 do 59 godina)

100m Kraul I mesto 1:17,97

50m Prsno II mesto 45,11

50m Leđno II mesto 44,09

50m Kraul III mesto 33,45

 

Srđan Stojkov (kategorija 45 do 49 godina)

100m Leđno II mesto 1:30,52

50m Kraul III mesto 31,47

 

Dragan Jovanović (kategorija 45 do 49 godina)

400m Kraul II mesto 5:53,49

200m Kraul III mesto 2:40,47

 

Žunić Mladen (kategorija 30-34 godina)

50m Prsno I mesto 37,67

100m Prsno I mesto 1:27,06

200m Prsno I mesto 3:10,75

50m Delfin III mesto 33,29

 

Uroš Žunić (kategorija 30 do 34 godina)

50m Leđno I 37,20

50m Delfin III mesto 32,66

 

Boris Tomka (kategorija 30 do 34 godina)

50m Prsno III mesto 41,84

 

ŠTAFETE:

4x50m Kraul Muški II mesto (Kategorija 160 do 199)

(Jovanović D, Radić Z, Žunić M, Žunić U) 2:05,51

4x50m Kraul Mešani sastav (2M+2Ž) II mesto (Kategorija 200 do 239)

(Apro I, Jovanović D, Radić Z, Krstić G) 2:44,36

4x50 m Mešovito Muški III mesto (Kategorija 120 do 159)

(Žunić U, Tomka B, Žunić M, Jovanović D) 2:22,96



Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici ,Youtube nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.