Fudbaleri Napretka u finišu meča izvukli bod protiv TSC-a

superliga srbije, fudbal, tsc, napredak

Fudbaleri Napretka i TSC-a odigrali su danas u Kruševcu nerešeno 2:2 (1:0) u 24. kolu Superlige.

Domaći tim uprkos vođstvu u prvom poluvremenu, dozvolio je TSC-u da dođe do preokreta i vođstva, ali je na kraju u nadoknadi vremena uspeo da uzme bod.

Napredak je poveo golom Saše Marjanovića u 22. minutu, a od 40. minuta igrali su sa igračem manjem, jer Stefan Jovanović dobio drugi žuti karton.

Ekipa iz Bačke Topole iskoristila je brojačanu prednost i u 52. minutu preko Mihajla Banjaca je došla do izjednačenja, da bi Nemanja Petrović u 67. minutu doveo ekipu Žarka Lazetića u vođsto od 2:1.

Delovalo je da će TSC odneti tri boda iz Kruševca, ali je tačku na meč stavio Miloš Džugurdić, golom u nadoknadi vremena za remi.

Napredak trenutno ima 32 boda na petom mestu na tabeli Superlige, dok je TSC šesti sa dva boda manje.