"Orlići" u nadoknadi izvukli remi protiv Hrvatske

Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije remizirala je sa vršnjacima iz Hrvatske rezultatom 2:2, Srbija i Hrvatska odigrali su pripremni duel za završni krug kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Generacija 2003. godište odigrala je zanimljiv duel na stadionu Voždovca, popularnom "Krovu".

Srbija je dobro ušla u meč i bila bolji rival u prvom delu meča, dok su Hrvati, posle velikog broja izmena, uspeli u nastavku da preokrenu rezultat, ali je u nadoknadi vremena naša reprezentacija ipak uspela da postavi, utisak je, realan rezultat.

Domaćin je na poluvreme otišao sa prednošću, jer je u 29. minutu mrežu zatresao Stoisavljević.

Izjednačenje Hrvatima doneo je Kanižaj u 51. minutu, a samo pet minuta kasnije došlo se do potpunog preokreta, jer je Ćopića matirao Šimić.

Ipak, za konačnih 2:2 se pobrinuo Bačanin u prvom minutu sudijske nadoknade.

"Orliće" sada očekuje završni krug kvalifikacija za odlazak na Prvenstvo Evrope (Estonija 21.maj – 06.jun), gde je očekuju dueli u Rusiji (25-31.mart) protiv domaćina, odnosno selekcija Finske i Danske.