Rukometaši Dinama iz PANČEVA savladali Šamot

dinamo, samot, rukomet, arkus liga

Rukometaši Dinama iz Pančeva ubedljiv su na domaćem terenu pobedili Šamot iz Aranđelovca 37:20 (17:11).

Nije bilo dileme kome će pripasti bodovi u ovom momentu, jer se videlo od starta meča da su domaći rukometaši timski mnogo kvalitetniji. Već posle pet minuta igre bilo je 4:1 za domaće, a iz minuta u minut razlika je rasla, da bi se na odmor otišlo sa šest golova prednosti u kotist Dinama.

Ipak, prava rapsodija viđena je u nastavku utakmice. Raspucali su se Radović i Petrović, odbrana gostiju nije imala rešenja za njih i Pančevci su zasluženo stigli do pobede.

Najefikasniji u timu Dinama bio je Marko Petrović sa 11 golova, dok je Danilo Radović šest puta pogađao mrežu rivala.