Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Ponoš: Srbija u neproglašenom vanrednom stanju

Ponoš: Srbija u neproglašenom vanrednom stanju

zdravko ponos, vanredno stanje

Predsednik stranke Srbija centar Zdravko Ponoš izjavio je da je stanje stvari u Srbiji takvo da se može nazvati neproglašenim vanrednim stanjem.

„Ništa nije normalno. Primer za to je i način kako su sprovedeni ponovljeni izbori u Kosjeriću, uz pritiske i pretnje kako bi se ljudi obeshrabrili da izađu na izbore i glasali kako se od njih traži“, rekao je Ponoš, za TV N1.

„Potvrdilo se da izbore koje organizuje Vučić može da dobije samo on. Zato je važna borba i za izborne uslove, zato je važan i sastav REM, ako već nije bilo strpljenja da se istraje sa zahtevom za prelaznom vladom“, naveo je Ponoš, preneo je danas Srbija centar.

Kako je upozorio, „nije dovoljno da se, poneseni masovnim protestima studenata i građana i pozitivnom atmosferom, prepustimo emociji da ćemo pobediti one koji za neizlazak na izbore daju po 1.000 evra“.

Dodaj komentar

Pošalji

Trenutno: Se čita...

Najnovije: Na portalu