Veteranka PANČEVAČKOG „Tamiša” osvojila zlato

dzudo, dzudo klub tamis, pancevo

Posle 20 godina pauze Tatjana Lalić Bevc iz džudo kluba „Tamiš” odlučila je da se vrati na tatami i na prvom većem takmičenju u Zagrebu u konkurenciji veteranki osvojila je zlatnu medalju

To će joj sad biti još veći podstrek da nastavi sa treninzima, jer će učestvovati i na Evropskom prvenstvu koje će se za mesec dana održati u Sloveniji.

Džudo klub „Tamiš” imao je na međunarodnom turniru “Kup Dugave 2023” u Zagrebu i sedmoro svojih mladih predstavnika.

Najuspešnija je bila Divna Milanović koja je osvojila prvo mesto, dok su srebrne medalje pripale Tamari Grabundžiji i Katarini Kešin, a 3. mesto i bronzanu medalju osvojila Lena Rančić.

Ekipu su uspešno predvodili treneri Neda Ostojić i Boris Bevc koji je bio i najveća podrška sestri Tatjani u borbama do pobedničkog postolja.

Trenutno: Se čita...