Vaterpolisti Novog Beograda deklasirali zagrebačku Mladost

vaterpolo, novi beograd, mladost

Vaterpolisti Novog Beograda ubedljivo su danas savladali ekipu zagrebačke Mladosti sa 24:7 u drugom kolu prvog turnira Jadranske lige koji se igra na bazenu Sportskog centra "11. april" u Beogradu.

Ekipa trenera Živka Gocića, koja brani titulu u ovom regionalnom takmičenju, bila je dominantna u svim segmentima, igrala je veoma lepršavo i efikasno u napadu, pa je prednost uvećavana iz minuta u minut.

Novi Beograd imao je i potrebnu dozu agresivnosti i čvrstine u odbrani, pa gosti iz Zagreba nikako nisu uspevali da budu dostojan rival.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Radomir Drašović sa četiri pogotka, dok su se po tri puta u listu strelaca upisali Duško Pijetlović, Dimitrios Skumpakis i Alvaro Granados.

Poslednji meč na programu je u nedelju od 9.45 sati kada će snage odmeriti Novi Beograd i Šabac, koji je u prvom meču poražen od Mladosti sa 14:9.