Fudbaleri lučanske Mladosti kao gosti pobedili Novi Pazar

Superlige Srbije, k-013

Fudbaleri lučanske Mladosti pobedili su kao gosti Novi Pazar rezultatom 1:0 u meču petog kola Superlige Srbije.

Napredak je u Lazarevcu savladao subotički Spartak u meču petog kola Superlige Srbije i tako stigao do prve pobede u sezoni. Filip Krstić je dao prvi gol u 35. minutu, a pobedu izabranika Gorana Stevanovića overio je rezervista Dušan Stojiljković u 86. minutu.

U duelu prošlosezonskih prvoligaša Tekstilac iz Odžaka je u Bačkoj Palanci protiv Jedinstva poveo golom Dejana Đurića u 3. minutu, posle dodavanja Marka Lukovića. Istorijski bod Jedinstvo je osvojilo golom Dimitrija Aćimovića u 90+5. minutu, Igor Milanović je bio asistent.

Deveti Napredak i 10. Spartak imaju po pet bodova, Tekstilac je 12. sa četiri boda, dok je Jedinstvo i dalje poslednje, ali sad ima bod na kontu.

Trenutno: Se čita...