Fudbaleri Notingem Foresta pobedili Mančester junajted

notingem forest, mancester junajted, fudbal, premijer liga

Fudbaleri Notingem Foresta pobedili su večeras na svom terenu Mančester junajted sa 2:1, u utakmici 20. kola Premijer lige.

Forest je poveo golom koji je Nikolas Dominges postigao u 64. minutu, a Junajted je izjednačio golom Markusa Rašforda u 78. minutu, posle greške golmana domaćih Meta Tarnera.

Pobedu Notingem Forestu doneo je Morgan Gibs-Vajt u 82. minutu. Golman Tarner je u završnici u više navrata dobrim odbranama sačuvao svoj gol i sačuvao pobedu, drugu uzastopnu u Premijer ligi.

Notingem Forest, koji je večeras imao dva šuta u okvir gola, sada ima ukupno pet pobeda u prvenstvu i 15. je na tabeli sa 20 bodova.

Junajted je pretrpeo deveti poraz u Premijer ligi i sedmi je na tabeli sa 37 bodova.

Ekipa Erika ten Haga je upisala 14. poraz u svim takmičenjima ove sezone. Mančester junajted nije imao toliko poraza od početka sezone do kraja kalendarske godine u poslednje 93 godine.

Trenutno: Se čita...