Fudbaleri Reala ubedljivi protiv Elčea

real, elce, fudbal

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras na gostujućem terenu Elče sa 3:0, u utakmici 10. kola španskog prvenstva.

Real je poveo u 11. minutu golom Federika Valverdea, a prednost je udvostručio Karim Benzema u 75. Konačan rezultat postavio je Marko Asensio u 89. minutu.

Fudbaleri Reala postigli su još tri gola, koja su poništena posle upotrebe VAR tehnologije. Benzema je postigao golove u šestom i 61. minutu, ali su poništeni zbog ofsajda, a iz istog razloga u 26. minutu nije priznat pogodak Davida Alabe.

Real je prvi na tabeli sa 28 bodova i jedina je neporažena ekipa u Primeri.

Elče je jedina ekipa bez pobede i poslednji je sa tri boda.

Ranije danas Kadiz i Betis odigrali su nerešeno 0:0, Valjadolid je pobedio Seltu sa 4:1, a Real Sosijedad pobedio je Majorku sa 1:0.

Trenutno: Se čita...