Fudbaleri Zvezde pobedili Kolubaru

crvena zvezda, superliga srbije, kolubara, fudbal

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na svom terenu Kolubaru sa 3:0, u utakmici 28. kola Super lige Srbije i stekli tri boda prednosti u odnosu na drugoplasirani Partizan.

Zvezda je povela u 29. minutu golom El Fardua Bena, a prednost je udvostručio Milan Rodić pogotkom u 45. Konačan rezultat postavio je Ohi golom u 70. minutu.

Crveno-beli su ostvarili 24. pobedu u ligi i prvi su na tabeli sa 75 bodova, tri boda više ali i utakmicom više od drugoplasiranog Partizana. Partizan u ponedeljak igra u Surdulici protiv Radnika.

Kolubara je u poslednje tri utakmice bez pobede, a posle 15. poraza zauzima 10. mesto na tabeli sa 33 boda.

Ranije danas Novi Pazar je u Subotici pobedio Spartak sa 2:1, a Mladost i Metalac su u Lučanima odigrali nerešeno 3:3.