Mančester junajted posle preokreta pobedio Notingem Forest

mancester junajted, notingem forest, premijer liga, fudbal

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas posle preokreta na svom terenu Notingem Forest sa 3:2, u utakmici trećeg kola Premijer lige.

Notingem Forest je na Old Trafordu već do četvrtog minuta vodio sa 2:0. Poveo je u drugom minutu golom Tajvoa Avonjija, a prednost je udvostručio Vili Boli.

Kristijan Eriksen smanjio je zaostatak pogotkom u 17. minutu, a izjednačio je Kasemiro u 52. Pobedu domaćima doneo je Bruno Ferandeš iz jedanaeserca u 76. minutu.

Gostujući tim je utakmicu završio sa 10 igra. minutu.ča, nakon što je Džo Voral dobio crveni karton u 67. minutu.

Junajted ima šest bodova na petom mestu na tabeli, dok je Forest ostao na tri boda i zauzima 14. mesto.

Fudbaleri Arsenala odigrali su na svom terenu u londonskom derbiju nerešeno 2:2 protiv Fulama.

Fulam je poveo golom Andreasa Pereire već u prvom minutu, a domaći su preokrenuli golovima u drugom poluvremenu u 70. i 73. minutu. Izjednačio je Bukajo Saka iz jedanaesterca, a Arsenal je poveo pogotkom Edija Nketije.

Bod Fulamu obezbedio je Žoao Palinja u 87. minutu.

Fulam je utakmicu završio sa desetoricom, pošto je Kalvin Besi u 83. minutu dobio drugi žuti karton.

Arsenal je drugi na tabeli sa sedam bodova, a Fulam je 11. sa četiri boda.

U ostalim utakmicama Brentford je na svom terenu odigrao nerešeno 1:1 protiv Kristal Palasa, a Vulverhempton je prva tri boda u sezoni osvojio na gostovanju protiv Evertona.