Partizanova goleada na Banjici za nastavak pobedničkog niza

partizan, fk rad, fudbal, sport

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras Rad na Banjici 5:0 (2:0) u 26. kolu Superlige Srbije.

Crno-beli su nastavili pobednički seriju i upisali 14. prvenstvenu pobedu u nizu, ukupno 15. u domaćim takmičenjima.

Strelci su bili Filip Holender (24. minut), Bibras Natho (35), Lazar Marković (49), Seđuba Suma (66) i Filip Stevanović u 72. minutu.

Ekipa Aleksandara Stanojevića sada ima 65 bodova na drugoj poziciji na tabeli.

Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević bio je zadovoljan igrom i pristupom svog tima na meču protiv Rada.

Crno-beli su večeras slavili na Banjici sa 5:0, u 26. kola Superlige i upisali 14. trijumf u nizu u prvenstvu.

"Mislim da smo igrali dobro, u svakom trenutku smo kontrolisali utakmicu i bili opasni po gol protivnika. Kada smo otvorili meč prvim golom, lakše je bilo", rekao je Stanojević posle meča za TV Arena sport.