Radnički slavio u Kruševcu, Mladost u Lučanima bolja od Radnika

radnicki, mladost, superliga srbije, fudbal

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su na gostovanju ekipu Napretka sa 2:1 (2:1) u utakmici četvrtog kola plej-auta Superlige Srbije. Golove za tim iz Niša postigli su Saša Marjanović u 15. minutu i Mijan Škrbić u 30. minutu. Jedini gol za domaći tim postigao je Nebojša Bastajić u 48. minutu prvog poluvremena.

Napredak je ostao na devetoj poziciji sa 37 osvojenih bodova, dok je Radnički na 12. mestu sa 32 boda.

U narednom kolu klub iz Niša dočekuje fudbalere Javora, dok Napredak gostuje Kolubari.

Fudbaleri Maldosti pobedili su u Lučanima ekipu Radnika 2:0 (2:0).

Za domaći tim su pogađali Marko Mirić u 5. minutu i Vladimir Silađi u 12. minutu.

Ovom pobedom Mladost je zauzela 12. poziciju sa 32 boda, dok je Radnik pao na 15. mesto sa 30 bodova.

U narednom kolu fudbaleri Mladosti gostuju Spartaku u Subotici, dok Radnik na svom stadionu došekuje Mladost iz Novog Sada.