Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Odbojkaši Srbije poraženi od Japana u Ligi nacija

Odbojkaši Srbije poraženi od Japana u Ligi nacija

odbojka, poraz, srbija, japan, liga nacija, k-013, vesti srbija

Muška odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je danas od selekcije Japana rezultatom 3:1, po setovima 25:17, 25:15, 22:25, 25:16 u prvom meču druge sedmice Lige nacija, koja se igra u francuskom Orleanu.

Najefikasniji u selekciji Srbije bio je Veljko Mašulović sa 16 poena, dok je Lazar Marinović zabeležio 14. U reprezentaciji Japana najbolji je bio Takahaši Ran sa 22 poena.

Odbojkaši Srbije će naredni meč u Orleanu odigrati u petak od 20.30 časova protiv Kube. Srpske odbojkaše potom očekuju dueli protiv Francuske (subota, 20.30) i Sjedinjenih Američkih Država (nedelja, 20.30).

Srbija se trenutno nalazi na petom mestu na tabeli LN sa devet bodova, dok je Japan na prvoj poziciji sa 14.

Dodaj komentar

Pošalji

Pročitajte još i ovo...

Trenutno: Se čita...

Najnovije: Na portalu