Romanić po navici: Pančevci bolji od Nišlija

fudbal, zeleznicar, pancevo, k-013, vesti pancevo

Fudbaleri Železničara u dvonedeljnoj prvenstvenoj pauzi zbog igranja reprezentacije Srbije u Ligi nacija pred svojim navijačima odigrali su prijateljski meč protiv superligaša Radničkog iz Niša i pobedili 2:1.

U otvorenoj igri sa dosta duela i prilika pred oba gola Pančevci su pokazali da će spremni dočekati gostovanje Tekstilcu narednog vikenda. Poveli su u 17. minutu posle brze akcije: Knežević je odigrao do Cvetkovića koji je ušao u šesnaesterac i savladao golmana Manojlovića, prenosi Sportski žurnal.

U 26. minutu lepu priliku za izjednačenje imao je Stjuart, ali je golman Popović odbranio je njegov udarac. Nekoliko minuta kasnije Jin Ho je šutirao po zemlji a kapiten Popović je bio siguran ispred svoje mreže. U poslednjem minutu prvog poluvremena posle prekršaja Vidojevića nad Stjuartom u šesnaestercu domaćih dosuđen je penal koji je realizovao Belaković za izjednačenje 1:1.

U 61. minutu Stojanović je centrirao sa desne strane, a Romanić iz prve šutirao i pogodio mrežu golmana Stanivukovića za novo vođstvo Pančevaca - 2:1.

Trenutno: Se čita...

Najnovije: Na portalu