Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Vršac: U petak protest ispred Centra za socijalni rad zbog ubistva dvogodišnje devojčice

Vršac: U petak protest ispred Centra za socijalni rad zbog ubistva dvogodišnje devojčice

centar za socijalni rad vrsac, protest

Nekoliko udruženja građana će u petak, 10. oktobra,  u Vršcu protestovati ispred Centra za socijalni rad nakon što je otac, koji je osuđivana zbog nasilja, ubio svoje dvogodišnje dete, a potom izvršio samoubistvo.

Aktivistkinja Zorana Crnojević izjavila je za FoNet da zahtevaju ostavku direktorke Centra za socijalni rad Mirjane Knežević, kao i odgovornost zaposlenih.

 
"Tražimo hitnu ostavku ili smenu direktorke Mirjane Knežević, kao i da se saopšti ime odgovornog zaposlenog koji je radio na ovom slučaju", rekla je Crnojević.
 
Ona je navela da traže i da se utvrdi zašto policija nije odmah reagovala na prijavu majke deteta, kada joj je suprug zapretio da će ubiti dete.
 
Protest je zakazan za 13 časova.

Dodaj komentar

Pošalji

Pročitaj još i...

Trenutno: Se čita...

Najnovije: Na portalu