Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Palmeiras drugi finalista Kopa Libertadoresa

Palmeiras drugi finalista Kopa Libertadoresa

Fudbaleri brazilskog Palmeirasa plasirali su se prošle noći u finale Kopa Libertadores, južnoameričkog ekvivalenta Lige šampiona, pošto su u Sao Paulu u revanš meču savladali LDU Kito sa 4:0.

Palmeiras je poveo u 20. minutu golom Ramona Sose, a rezultat je u petom minutu nadoknade prvog poluvremena povećao Bruno Fuks.

Brazilski klub, koji je u prvom meču u Ekvadoru poražen sa 0:3, do plasmana u finale došao je golovima Rafaela Vejge u 68. i 82. minutu sa penala.

Palmeiras će u finalu Kopa Libertadoresa igrati protiv Flamenga, a to će biti sedmo svebrazilsko finale u ovom takmičenju.

Finale je zakazano za 29. novembar u glavnom gradu Perua – Limi. Ko god pobedi osvojiće trofej Kopa Libertadores po četvrti put, čime će postati najtrofejniji brazilski klub u ovom takmičenju.

(Beta)

Dodaj komentar

Pošalji

Trenutno: Se čita...

Najnovije: Na portalu