Čačak 94 slavio u Pančevu protiv Tamiša

cacak 94, kk tamis, pancevo, kosarka, kls

Košarkaši Čačka 94 upisali su prvu pobedu u ovogodišnjem KLS šampionatu. Čačani su u 2. kolu bili bolji od Tamiša i slavili u Pančevu rezultatom 91:86.

Gostujući tim dobro je otvorio utakmicu, iz minuta u minut povećavao prednost, tako da je nakon prvih 20 minuta bilo je 19 razlike za izabranije Đorđa Mićića. Posebno raspoložen u ovom periodu bio je Dodić sa 15 postignutih poena.

Međutim, u trećem kvartalu Tamiš je zaigrao bolje i spustio prednost gostiju na 10 poena prednosti, a da meč koliko-toliko dobije na neizvesnosti potrudili su se momci iz Pančeva na dva minuta pre kraja kada su zaostatak smanjili na minus šest.

To je bilo sve što su uspelio da urade, pošto su košarkaši Čačka 94 ipak bez većih problema odbili sve napade domaćina.