Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Novi Sad: Privedeni aktivisti pušteni posle saslušanja, postupak se nastavlja redovno

Novi Sad: Privedeni aktivisti pušteni posle saslušanja, postupak se nastavlja redovno

Članica Građanskog pokreta Bravo Sandra Adam, članica Zborova Novog Sada Ana Obradović Pantelić i Novosađanin Robert Silberholc zadržani su noćas u policiji pošto su ispred prostorija SNS, tokom okupljanja u znak podrške Dijani Hrka, ostavili otiske šaka crvene boje i broj 16 na metalnim roletnama stranačkih prostorija.

Protiv aktivista će biti pokrenut redovan postupak a terete se za „nepristojno, drsko i bezobzirno ponašanje“.

Zborovi Novog Sada od nedelje uveče organizuju okupljanja u tom gradu kao vid podrške Dijani Hrka, majci mladića poginulog pri padu nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu, koja od nedelje štrajkuje glađu u blizini Doma Narodne skupštine sa zahtevima za utvrđivanje odgovornosti za tu nesreću i za raspisivanje vanrednih izbora.

(Beta)

Dodaj komentar

Pošalji

Trenutno: Se čita...

Najnovije: Na portalu