Zbog dva polomljena vodokotlića u ženskom toaletu u Trgovinsko-ugostiteljskoj školi u Leskovcu petorica muškaraca, koji su se predstavili kao inspektori MUP-a, saslušavali su pet učenica.
Tako su Regionalnoj informativnoj agenciji JUGpress rekli učenici koji su već treću nedelju u blokadi škole. Tvrde da su ova petorica legitimisala učenice, među kojima ima onih koje još nisu napunile 18 godina, saslušavali i rekli im da će da ih vode u Policijsku upravu.
Sve ovo zbog dva polomljena vodokotlića u ženskom toaletu za koje učenici u blokadi tvrde da nikako nije mogla da ih polomi neka devojka i sumnjaju da je čitava stvar nameštaljka da bi se razbila
učenička blokada, piše Jugpress.
Kako su im preneli učenici, u školu ulazi domar, koji ima ključ, a dolaze i administrativni radnici.
"Saslušavanje" u školi se dogodilo u ponedeljak oko 10 sati ujutro.
U leskovačkoj policijskoj upravi za Jugpress je rečeno da oni nemaju nikakvu prijavu takvog događaja i da njihovi inspektori nisu bili juče u školi. Kažu i da sigurno ne bi išla petorica inspektora da
ispituju kako su polomljena dva vodokotlića u školskom toaletu.
Savetuju učenicima u blokadi da obavezno prijave ovaj događaj da bi policija istražila o čemu se radi i ko su ljudi koji su ulazili u školu, a predstavljali se kao inspektori.
Dodaj komentar