Čukarički pobedio Radnički za treće mesto na tabeli

cukaricki, radnicki, superliga srbije

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su večeras u Nišu Radnički sa 2:0, u utakmici 28. kola Super lige Srbije i preuzeli treće mesto na tabeli.

Oba gola postigao je Marko Docić iz jedanaesteraca, prvi u 21. minutu, a drugi u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Čukarički je posle druge uzastopne pobede, ukupno 15. u ligi preuzeo treće mesto i ima 56 bodova, dva više od četvrtoplasiranog Partizana, koji je u prethodna dva kola vezao dva poraza.

Ekipa iz Niša je pretrpela 16. poraz i zauzima 12. mesto na tabeli sa 26 bodova.

U sledećem kolu Čukarički će u Ivanjici igrati protiv Javora, a Radnički u Kragujevcu protiv Radničkog 1923.

Ranije danas TSC je u Surdulici pobedio Radnik sa 1:0 i učvrstio se na drugom mestu na tabeli.