Vest Hem osvojio bod protiv Arsenala

vest hem, arsenal, premijer liga, fudbal

Fudbaleri Vest Hema odigrali su danas na svom terenu nerešeno 2:2 protiv Arsenala, u utakmici 31. kola Premijer lige.

Arsenal je poveo u sedmom minutu golom Gabrijela Žezusa, a tri minuta kasnije prednost je udvostručio Martin Odegard.

Domaći su smanjili zaostatak u 33. minutu kada je strelac bio Said Benrahma, a Arsenal je u 52. minutu propustio priliku da vrati dva gola prednosti, pošto je Bukajo Saka promašio jedanaesterac.

Bod Vest Hemu obezbedio je Džerod Boven u 55. minutu.

Arsenal je vezao dva remija u ligi i prvi je na tabeli sa 74 boda, četiri boda više ali i utakmicom više od drugoplasiranog Mančester sitija.

Vest Hem ima 31 bod na 15. mestu na tabeli i ima četiri boda više od Notingem Foresta, koji je prvi u zoni ispadanja.